KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815502
nr 1281 5502
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Röse landskap. Olja på pannå. Signerad. Motivet: 18x20 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:03:28
1.500 kr